Herbalia Rost Herbalia Rost méregtelenítő
4.6 17
1988 Kč​ 2458 Kč
Vláknina Herbs je produkt, který pomáhá zbavit organismus uložených škodlivých látek a nahradit potřebné vitamíny a stopové prvky.
Herbalia +49-8921093975 info@natural-herbs.eu
Nyelválasztó
DEUTSCHE QUALITÄT ®
Herbalia Rost méregtelenítő
  info@natural-herbs.eu
  +49-8921093975
Natural Herbs Reference
0 kus
Herbalia

Efektivní detoxikace

Několik informací o důležitosti detoxikace

Teoreticky by detoxikace měla být přirozeným procesem, což však bohužel v současnosti, kvůli našim nevhodným stravovacím návykům a nedostatku pohybu není pravdou. Nestaráme se o naše nitro, údržbu vnitřních orgánů (ledviny, játra, střevní trakt), zanedbáváme pravidelnou očistu organismu a dbáme jen o svůj vnější vzhled. Detoxikace a očista střev však pomáhají organismu zbavit se toxinů nahromaděných za dlouhá léta, usazenin zatěžujících střevní systém, které kvalitu našeho života negativně ovlivňují. Příliš mnoho léků, strava upravovaná aromatickými prostředky, barvivy, látkami zvyšující objem. Téměř všechny přídavné látky jsou pro lidi škodlivé a organismus je jen s námahou zpracovává. Toxiny se v těle usazují i kvůli nedostatku pohybu a nevyváženosti životního stylu. Příčinou špatného zdravotního stavu může být nevhodná, nekvalitní strava z jídelny rychlého občerstvení, předpřipravené jídla (polotovary), nízký příjem vitaminů a rostlinný vlákniny ve stravě! Ale řešení existuje! Přípravek Herbs je komplexní a účinná detoxikační kúra s jednoduchou aplikací, která při každodenním užívání šetrně a dokonale očistí střevní systém, dodá potřebné množství rostlinný vlákniny, vitamínů a minerálů, takže prostřednictvím těchto složek podporuje zachování zdravé střevní flóry nebo obnovení narušené.

Jaké zdravotní těžkosti se můžou objevit, když se nestaráme o očistu těla

Když neděláme detoxikaci, je pravděpodobné, že se objeví následující zdravotní potíže:

  • Únava

  • Obezita

  • Nadváha

  • Jiné zažívací potíže

Nejčastější zdroje toxických usazenin, číhajících na naše zdraví je životního prostředí, ovzduší, potraviny a voda. Jelikož se jim v životě nelze vyhnout, prakticky není možné zabránit tomu, aby do našeho organismu nepronikly. Za další negativní vlivy toxických látek může náš životní styl, který v posledním desetiletí nabral negativní směr, především co se týče našich stravovacích návyků, nadměrného stresu, spěchu a užívání léků. Toxiny usazené v lidském organismu mohou vyvolat řadu nepříjemných příznaků a onemocnění, jako jsou např. zažívací problémy, pocit vyčerpanosti, nadváha, nadýmání, změny nálad, různé kožní problémy, bolesti hlavy a břicha atd. Vedle toxinů je důležité nezapomínat ani na parazity. Paraziti se vyskytují téměř všude, zejména však v mase, neumyté zelenině a ovoci, ale můžeme se infikovat například i od psů, koček či jiných domácích zvířat, a dokonce i od nakaženého člověka.

Jak Herbs pomáhá při detoxikaci?

Herbs zajišťuje detoxikaci celého těla tak, že z organismu odstraňuje toxiny, ze střevního traktu odstraňuje škodlivé usazeniny a parazity z nejdůležitějších orgánů - čili ze střevního systému, jater, ledvin, krve, plic, tkání - odstraňuje těžké kovy, a to vše důkladně, šetrně a bezpečně. Herbs je komplexní výživový doplněk, detoxikační a střevní čistící kúra, obsahující vše, co organismus na kompletní detoxikaci potřebuje. Herbs byla záměrně vyvinuta pro ten cíl, aby ze záhybů střev odstranila usazeniny, které jsou pro organismus škodlivé. Byla sestavena tak, aby organismus zbavila usazenin, které se samy nedokážou vyloučit. V současnosti existuje mnoho domácích kúr, které však mají tu nevýhodu, že se postarají i o odstranění těch usazenin, které by se vyloučily i přirozenou cestou. V "uklizeném" a čistém střevním traktu se účinné látky, vitamíny a minerální látky vstřebávají lehčeji, protože jim k tomu slouží větší a čistší plocha. Abychom svůj organismus udrželi ve zdraví, je velmi důležité zdravě se stravovat, vyhýbat se toxickým látkám a pravidelně se detoxikovat. I z preventivního hlediska je detoxikace organismu nesmírně důležitá. Když změníme svůj životní styl a budeme pravidelně podstupovat detoxikační kúru, ochráníme organismus před nepříjemnými příznaky a nemocemi, a zároveň se oddálí i projevy stárnutí. Vlastnímu zdraví uděláme velkou službu už tím, že se budeme snažit pít větší množství tekutin (minimálně 2-3 litry denně, pokud je to možné, tak nejraději neperlivou minerálku) a jíst jídlo bohaté na vlákninu. Největší účinek má to, když celé tělo detoxikujeme komplexně, neboť toxinům, které již směřují z těla ven, se tak zabrání vrátit se zpět do jiných částí organismu. Proto je nanejvýš důležité, aby odstranění toxických látek probíhalo ze střevní soustavy a z nejvýznamnějších orgánů současně.

Od té doby co ho užívám, moje trávení se zlepšilo, nadýmání se vytratilo i na trénincích podávám lepší výkony, nezraním se tak rychle.
Bronislav
Bronislav

Od té doby co ho užívám, moje trávení se zlepšilo, nadýmání se vytratilo i na trénincích podávám lepší výkony, nezraním se tak rychle. Mohu ho doporučit všem, kteří vykonávají sedavou práci! Práce, aktivní způsob života a pravidelné sportování vyžadují, aby můj organismus fungoval v co nejlepší formě, jinak bych nezvládal namáhavé tempo svého života. Proto jsem hledal takový přípravek, ve kterém se nachází všechno to, co potřebuji k mému aktivnímu životnímu stylu. Sedavá práce neprospívá mému trávení, zbytečně jsem pil dostatečné množství tekutin, i tak mi bolesti břicha ztrpčovaly život. Hledal jsem řešení na tento problém, tehdy mi doporučovali přípravek Harbalia 5v1. Už první týden jsem se cítil mnohem lépe a od té doby si své dny neumím představit bez vlákninového prášku.

Bronislav Novák, Praha

Natural Herbs
Herbs program německé kvality, 100% přírodní, vhodný i pro vegetariány.
Herbs Program

Skladem! Dodání do 48 hodin od zadání objednávky!

GMO mentes összetevők Természetes összetevők Herbs Program

3 balení
1988 Kč/balení
pro 1 osobu na 3 měsíce
úspory: 1.410 Kč
Objednat
2 balení
2258 Kč/balení
pro 1 osobu na 2 měsíce
úspory: 400 Kč
Objednat
1 balení
2458 Kč/balení
pro 1 osobu na 1 měsíc
Objednat
OBJEDNÁVEJTE SE ZÁRUKOU! Připojte se i Vy k více než tisícům našich zákazníků, kteří si již tento produkt objednali. Natural Herbs je exkluzivním produktem německé firmy DrNatura. Made in Germany.