Herbalia Rost Herbalia Rost méregtelenítő
4.6 17
1988 Kč​ 2458 Kč
Vláknina Herbs je produkt, který pomáhá zbavit organismus uložených škodlivých látek a nahradit potřebné vitamíny a stopové prvky.
Herbalia +49-8921093975 info@natural-herbs.eu
Nyelválasztó
DEUTSCHE QUALITÄT ®
Herbalia Rost méregtelenítő
  info@natural-herbs.eu
  +49-8921093975
Natural Herbs Reference
0 kus
Herbalia
Po kliknutí na vybranou otázku se zobrazí odpověď

1. Jak dlouho bych měl užívat program Herbs – jeden, dva, nebo tři měsíce?
Jestliže je to poprvé, co se chystáte užívat program Herbs, tak Vám důrazně doporučujeme, abyste se rozhodli pro nejméně dva měsíce s tím, že tři měsíce považujeme za optimální dobu. Pamatujte si, že k tomu, aby se ve našem těle nahromadily toxiny, bylo zapotřebí desítky let, takže není možné, abychom se zbavili toho všeho za několik dnů, nebo za pár týdnů. Dva až tři měsíce odpovídají dobrému průměru u většiny lidí. Jestliže budete opakovat programy každý rok, tak Vám bude pravděpodobně stačit jeden měsíc po počáteční kůře.
2. Je program Herbs bezpečný, jestliže užívám léky na předpis?
Naše zkušenosti říkají, že program Herbs neinterferují s léky anebo jinými doplňky výživy. Jestli berete nějaké léky, doporučujeme Vám, abyste je užívali dvě hodiny po vypití vlákninového nápoje. Jestliže užíváte léky,nebo Váš zdravotní stav je vážný, je vždy dobré poradit se svým lékařem před tím, než začnete s detoxikačním programem.
3. Existuje nějaká vhodná strava pro program Herbs?
Ačkoli není zapotřebí žádná speciální strava, aby tyto programy fungovaly, zdravé stravování je vždy dobrou věcí. Strava obsahující hodně produktů ekologického zemědělství, jako ovoce, zeleniny, celozrnné potraviny, luštěniny, ořechy a semena, velice dobře doplňuje program. Pokuste se vynechat ,nebo minimalizovat příjem červeného masa, uzeného masa, orgánů, rafinovaných potravin, konzerv, cukru, soli, nasycených mastných kyselin, kávy, alkoholu, přídavků, barviv a konzervačních látek, jak také nikotinu v průběhu doby očisty.
4. Lze tento produkt jen tak koupit v obchodě?
Herbs program je produkt výhradně dostupný nejen prostřednictvím www.natural-herbs.eu, ale také na těchto adresách. Kromě toho, pokud byste si chtěli pomocí všech potřebných složek připravit svou „domácí verzi“ Herbs-u, vyšlo by to draho a nezaručovalo by Vám to stejný stupeň úspěšnosti, jaký očekáváte od programu Herbs.
5. Kdy je vhodný čas začít s programem Herbs?
Program můžete začít kdykoliv. Zatímco dosahuje extrémní účinnosti v oblasti pročištění tlustého střeva, program Herbs je také velmi šetrný; většina lidí nám udává, že nemusí „běžet na záchod“, anebo se zdržovat v jeho blízkosti. Jestliže toto chcete „uhrát bezpečně“, avšak pracujete od pondělí do pátku, měli byste zvážit myšlenku začít s programem v sobotu, abyste si za první dva dny navykli na program doma.
6. Kolik kompletních balení si mám objednat, postačí jedno, nebo raději dvě?
Jelikož mnoho lidí je infikovaných různými paraziti viď. Paraziti a nemají o tom ani tušení, doporučujeme alepoň dvě kompletní balení. Uvědomme si, že tyto larvy parazitů mohou přežívat v příznivých přírodních podmínkách 3 az 4 týdny . Program Herbs už počas dvou měsíců zaručeně vypudí tyto vylíhnuté larvy ven z těla ! Mnozí naši zákazníci poukazují právě na fakt, že podobu detoxifikace programem Herbs spozorovali ve stolici něco ,co tam "nepatří".
7. Nemám rád chuť většiny vlákninových doplňků. Jaký je nejlepší způsob užívání vlákniny Herbs, aby také dobře chutnala?

Většině lidí chutná vláknina Herbs výborně, dokonce také těm, kteří nikdy nemohli najít takovou, kterou by měli rádi. Přesto, máme několik nápadů, jak byste si Vaši vlákninu Herbs vychutnali ještě více:

 1. Smíchejte vlákninu na mělkém talíři s čerstvým anebo mraženým ovocem
 2. Smíchejte ji se 100% ovocným džusem (jablečný, hroznový, broskvový, atd.)
 3. Smíchejte rýžové, mandlové, sojové anebo jiné přírodní mléčné náhražky (ochucené anebo přírodní)
 4. Anebo ji jen smíchejte s čistou vodou a vychutnejte si její přirozenou banánovou příchuť.

Protože každý člověk má jiné, oblíbené chutě, budete muset trochu experimentovat s různými možnostmi, abyste zjistili, jakým nejlepším způsobem, byste mohli maximálně příjemně užít vlákninu Herbs. Hlavní věc je, abyste z užívání vlákniny měl chuťově dobrý a radostný požitek.

8. Jak dlouho trvá, než se dostaví první výsledky?

Každá osoba je jedinečná. U některých lidí se výsledky dostavují již do 24 hodin, jiní se cítí jinak za několik dní a někteří píšou, že jim to trvá 3 -4 týdny. Většina lidí udává zvýšení energie po jednom ,nebo dvou týdnech. Jestli Vás zajímají „viditelné“ výsledky, jako nahromaděné usazeniny anebo paraziti, tak Vám doporučujeme, abyste dávali každý den pozor na to, co odchází z Vašeho těla. Na toaletě můžete zhlédnout několik úžasných věcí! Paraziti se vždy ukrývají uvnitř stolice anebo na konci stolice. Jindy jsou zase velmi malí,pouhým okem neviditelní (70% parazitů je mikroskopické velikosti). Ale jsou také jiné příznaky, které Vám prozradí, že ve Vašem těle probíhá očista.

 • Zapáchá Vaše stolice silněji?
 • Vidíte v ní rozdílné barevné odstíny?
 • Máte jí mnohem více než předtím?
 • Je v ní hodně hlenu?
 • Chodíte častěji na záchod?

Jestliže Vaše odpověď zní ano na kteroukoliv z těchto otázek, tak Jste na cestě k čistějšímu, zdravějšímu tělu.

9. Budu muset „stanovat“ na záchodě? Způsobí to ty hrozivé průjmové útoky?
Na rozdíl od jiných programů očisty, systém Herbs je natolik šetrný, že Vám nezpůsobí žádné nepříjemnosti. Zatímco je možné, že budete mít silnější nutkání k vyprázdnění střev než obvykle, většina lidí cítí nutkání, jde na záchod a pak pokračuje svůj den normálně…, ale se značně lepšími výsledky! Některé produkty očisty působí tak nepříjemně na organismus, že musíte někdy opravdu zůstat hodiny anebo dny v blízkosti záchodu. Programy NaturalHerbs se z tohoto hlediska hodně odlišují.
10. Při kterých nemocích se program Herbs nedoporučuje?

V případě níže uvedených onemocnění se absolvování programu Herbs nedoporučuje, proto se před zahájením programu Herbs poraďte s Vaším ošetřujícím lékařem nebo lékárníkem.

 • Rakovinné onemocnění
 • Crohnova nemoc
 • Colitis Ulcerosa
 • Pacienti po transplantaci orgánů
 • Pacienti s akutním zánětem trávicího traktu
11. Zhubnu v průběhu programu Herbs? O kolik? Jak rychle?
Mnoho našich zákazníků nám referovalo snížení tělesné váhy (někteří až 8 kg) v důsledku programu Herbs. Věc, kterou si skoro každý chválí, je plošší břicho. Nezapomeňte, že průměrná osoba se sebou může vláčit 10 kg nahromaděných výkalů ve svých střevech. Jakmile však program Herbs vypudí tyto splodiny z tlustého střeva a tyto výkaly konečně opustí tělo, tato osoba musí zákonitě zhubnout. Taktéž, jestliže tělo projde očistou, může absorbovat mnohem více výživných látek účinnějším způsobem, snižujíc tak touhu po sladkostech a mastných jídlech. Přirozeně, také zdravé změny ve stravě a cvičení v průběhu provádění programu Herbs mohou dramaticky ovlivnit ztrátu hmotnosti.
12. Má tento program nějaké vedlejší účinky?
Program Herbs nemá žádné vážné vedlejší účinky. Vyskytují se, avšak, určité věci, které se mohou projevit u některých lidí, zatímco se jejich tělo snaží zbavit parazitů, Candidy a toxinů. Některé z nich zahrňují vyčerpanost, bolesti hlavy, nadmutí, křečovitost, iritaci kůže anebo zčervenání, apod. Jestli se u Vás objeví kterýkoliv z těchto příznaků, prosíme Vás, abyste nezpanikařili, je to zcela obvyklé při programech očisty. V určitých případech může Program Herbs zvýraznit projevy problémů pacienta. Na příčině je to, že většina lidí má problém s Candidou (houba) v důsledku tolik rozšířeného užívání antibiotik, jakož i chlorované vody. Jakmile se působením kapslí Herbsu odstraní houby Candida, vznikají toxické látky, jejichž působením se příznaky dočasně zesílí. Vztahuje se to rovněž na další paraziti. Toxické látky tím, že se dostanou do krevního oběhu, proniknou i do ostatních částí těla, kde mohou způsobit zintenzivnění projevů. Vlivem množství tekutin přijatých v průběhu dne se koncentrace toxinů v krvi snižuje a ledviny začínají jedovaté látky vylučovat. V tomto případě je potřebné denní dávku 4 kapslí snížit na 2 kapsle denně, potom postupně (po několika dnech) zase zvýšit na původní 4 kapsle. Bohužel, čím více toxických látek obsahuje tělo, tím nepříjemnější může být počáteční stadium očisty. Ale určitá skupina lidí však dokazovala, že tyto příznaky netrvají déle než pár dnů a zpravidla když ustoupí, cítí se člověk lépe, než kdykoli jindy předtím. Cítili byste snad nepohodlí anebo jiné vedlejší účinky než ty, které se pokládají za normální znaky detoxikace, zahrňujíc alergickou reakci na kteroukoliv bylinku, prosíme Vás, abyste zastavili užívání tohoto programu.
13. Co se stane po skončení programu Herbs?
Jestliže ukončíte kompletní tří -měsíční program Herbs, Vaše tělo bude značně čistější uvnitř. U některých lidi se toto projevuje jako zvýšená vůle, aby se dále cítili lépe, čehož výsledkem je , že začínají o sebe pečovat lépe– konzumací zdravějších potravin, tím, že více cvičí, pijí více vody, apod. Jiní dělají své věci jako obvykle, bez toho, aby nastaly větší změny v jejich životosprávě. Každá z těchto odpovědí může být akceptována, ačkoli samozřejmě Ti, kteří se snaží o to, aby žili zdravější život, si do života odnesou více. Zákazníci NaturalHerbs si téměř vždycky vysoce cení rozdílu v kvalitě života , -jak se cítí po očistě a také si ten rozdíl chtějí zachovat. Všeobecně řečeno, provádění programu Herbs v délce jednoho měsíce každých šest až dvanáct měsíců po počáteční tří měsíční očistě je dobrým způsobem k udržování tlustého střeva čistým a funkčním na maximální úrovni. Někteří lidé si program tak oblíbili , že v něm chtějí pokračovat natrvalo. Pro ně doporučujeme , aby pokračovali v užívání vlákniny Herbs, Flora Protect-u a DetoxiGreen-u dennodenním užíváním– toto se může provádět bezpečně po dlouhou dobu. Herbs kapsle a HerbsTea se mají užívat jednou každých šest až dvanáct měsíců, je-li to nutné. Herbs byl vyvinut až na 6 měsíců trvající kůru, ale používat jej lze déle anebo dokonce kontinuálně, jestliže lékař neurčí jinak.
14. Co je ve skutečnosti Program Herbs k vnitřní očistě?
Program Herbs je čistě přirozený systém skládající se ze tří částí a sloužící k pročištění tlustého střeva a zlepšení střevního tonusu, jeho činnosti a zdraví. Odlišně od mnoha jiných programů očisty, Herbs byl vyvinut tak, aby jeho použití bylo jednoduché a umožnilo přitom souběžně dosažení několika cílů, které zahrňují pomoc organismu při odstraňování střevních parazitů, podporování pravidelného a celkového pohybu střev, spánku, který dodává odpočinek, pomoc při odstraňování nahromaděných toxických látek a zlepšení celkového tonusu střev a zdraví. Program Herbs se skládá z antiparazitárních kapslí, vlákninového doplňku, který obsahuje jak rozpustnou, tak i nerozpustnou část a z čaje s mírným projímavým účinkem; všechny tři části jsou vyrobeny z prvotřídních bylinkových složek ekologického zemědělství.
15. Má program Herbs jednoduché použití?
Program Herbs je bezpečný a má velmi jednoduché použití. Budete užívat2-4 kapsle ráno a na to užijete vlákninový nápoj; pak večer před spaním šálek chutného bylinkového čaje s relaxačními účinky. Mnoho lidí nám referuje, že jsou příjemně překvapeni chutí vlákniny, zejména když už mají za sebou určité zkušenosti s jinými vlákninovými doplňky. Čaj je vyroben na 100% bylinkové bázi a má lehkou zklidňující chuť, který chutná výborně samostatně, ale může být také jemně oslazen malým množstvím medu.
16. Kolik vlákniny Herbs lze denně užít?
Záleží to na jedinci, ale již tak malé množství, jaké je polovina odměrky Herbs-u, může podporovat pravidelnost stolice. Maximální denní dávkou je jedna lžička třikrát denně a toto si vyžaduje, abychom pili hodně čisté vody. Vláknina Herbs nepůsobí nepříznivě na tonus střev, která se nestanou na ní závislá a její dlouhodobé užívání je bezpečné.
17. Kolik času vyžaduje program Herbs?
Všeobecně lze říct, že provádění programu Herbs je velice jednoduché a vyžaduje si pouze několik minut denně. Zde uvádíme příklad toho, jak funguje: První věc, kterou ráno uděláte je, že zapijete Herbs kapsle velkou sklenicí vody. Počkáte 15 minut, smícháte a vypijete vlákninový doplněk, který opět zapijete sklenicí plnou čisté vody. Dbejte na to, abyste v průběhu dne vypili velké množství vody a urychlili tak eliminaci toxinů. Kromě toho, dělejte všejako obvykle , tak jako každý jiný den. Pak si před spaním připravte šálek čaje (který necháte vylouhovat jen několik minut). A to je vše – celý program! Ve skutečnosti je tak jednoduchý a přináší tak dramatické výsledky, že lidem, kteří ukončili očistu,začíná chybět!
18. Kolik vody bych měl vypít, když užívám program Herbs?
Adekvátní příjem vody je nezbytný při provádění jakéhokoliv detoxikačního programu, aby se ním napomohlo správnému a důkladnému ředění a eliminaci toxinů. Vláknina Herbs by se měla smíchat s nejméně 2,5 dcl vody, džusu anebo jiného oblíbeného nápoje a rychle polknout, z důvodu okamžitého zahuštění. Vypít 8-10 sklenic čisté (přefiltrované anebo zakoupené v lahvi) vody je každodenní nutnost.
19. Je třeba hladovět jako součást očisty?
Program Herbs nevyžaduje žádné hladovění. Je sestaven tak, aby fungoval dobře ve spojení s většinou stravy; většina uživatelů Herbs-u nedrží přísnou dietu ani nemění svou stravu v průběhu očisty.
20. Jak mohu vědět, že program Herbs opravdu funguje?
Kromě toho, že si můžete přečíst zvyšující se počet referencí na naší webové stránce, budete si muset vyzkoušet tento program, abyste jej mohli ohodnotit sami. Jestliže přistoupíte k otestování programu, jsme přesvědčeni, že zaznamenáte pozitivní změnu v pravidelnosti Vaší stolice a celkovém zdraví. Mezi mnohými pozitivními účinky, které si můžete ověřit jako výsledek ukončení programu Herbs, jsou pravidelnější pohyby střev, lepší trávení, zvýšená energie, snížení tělesné hmotnosti, pocit znovuzískání mladosti, lepší fyzické a emocionální zdraví. Nabízíme Vám garanci vrácení peněz bez kladení dotazů z naší strany , takže nemáte co ztratit.
21. Jak lze vnímat paraziti a jak můžeme vědět, že je máme?
Paraziti vyvolávají odlišné „pocity“ u různých lidí. Někteří je vlastně mohou cítit, jak se pohybují v jejich těle, podobně jak je tomu u bolestí vyvolávaných plyny. Jiný je zase vůbec nemusí vnímat ,anebo se příznaky mohou objevit a pak ustoupit. Všeobecné příznaky přítomnosti parazitů zahrňují zácpu, abdominální bolesti, nadmutí plyny, přerušovaný spánek (zejména ve včasných ranních hodinách), tmavé kruhy pod očima, apod. Většina parazitů je mikroskopické velikosti, což znamená, že jsou neviditelné pouhým okem a je zapotřebí mikroskopu, aby se jejich existence mohla potvrdit. V mnoha případech nám však zákazníci Herbs-u hlásili nálezy velice odlišných (a někdy velikých) hlístic ve svých výkalech.
22. Může těhotná anebo kojící žena dělat vnitřní očistu?
Vnitřní očista/detoxikace se nedoporučuje pro těhotné,nebo kojící matky. Fetus(plod) ,nebo novorozenec ,nebo batole ,by nemělo být vystaveno toxinům eliminovaných z těla matky v průběhu očisty. Matka by měla počkat až úplně skončí kojení dítěte.
23. Co dělá z programu Herbs takovou život měnící událost?

Ačkoli to možná ani nevědí, ale většina lidí se slabě stravuje a je soustavně obklopena negativními účinky toxinů ve vzduchu, potravinách a vodě a může sloužit hostitelem pro jakýkoliv počet střevních parazitů. Tyto jsou jenom některými z důvodů, proč zdraví a duševní pohoda upadá v moderním světě. Většina lidí si myslí, že nemoci a churavost jsou jednoduše jenom nevyhnutelnou a nepředvídatelnou součástí života. Co však nevědí je, že dobré zdraví a oslňující pohoda je možná, dokonce i dnes. Očista těla (také známá jako „detoxikace“) je úžasnou pomocí, aby se organismus sám uzdravil. Lidské tělo chce být zdravé a snaží se udělat to nejlepší co může s tím,s čím musí spolupracovat. Po létech práce se zpracovanými mrtvými potravinami, chemikáliemi z vody z vodovodu a z běžných domácích potřeb a toxického odpadu vyprodukovaného střevními paraziti, bylo dosaženo efektivní provedení detoxikačního programu, jakým je Herbs, který dodá Vašemu tělu tu energii , kterou potřebujete ke zvýšení úrovně své efektivity. Proto lidé, kteří používají program Herbs často pociťují zvýšení své energie, úbytek váhy, pocit znovu získané mladosti a fyzicky a emocionálně lepší zdravotní stav. Vycházejíc ze života, který je charakterizován stagnací, nízkou energií a bídným zdravotním stavem k životu plného konstantní energie, silou, a pocitem pohodlí a wellnesu, tak to je tedy opravdu život měnící událost. Začnete se cítit lépe a tak budete pečovat více o své tělo, čímž se budete cítit ještě lépe než předtím… a aniž byste si toto uvědomili, bude Váš život změněn úžasným způsobem! To si také můžete vyzkoušet!

Ale neposlouchejte jenom to, co říkáme my. Poslechněte si ty dotyčné, kteří mají program Herbs za sebou:

"Povoláním jsem docela zaneprázdněným odborníkem a mnohdy nemám čas, abych se stravoval a cvičil tak, jak bych to upřímně chtěl. Léta užívám vitamíny a doplňky výživy. Po ta léta jsem přišel na to, že tyto každodenní přípravky dostupné v obchodech se neosvědcily a ani nezpůsobily žádnou změnu. Byla to úplná náhoda, že jsem se dostal na stránku NaturalHerbs a přečetl jsem si o problémech, spojených s trávící soustavou. Po té mi už bylo jasno, proč mi nepomáhaly před tím používané přípravky. Vyzkoušel jsem proto balení Herbs-u. Pozorně jsem dodržoval instrukce a zažil jsem fantastické změny! Zhubl jsem několik kilogramů, kterých se mi po léta nepodařilo zbavit. Ale to nejlepší na tom celém je, že jsem se již léta necítil tak zdráv a pln energie. Po původním balení Herbs-u jsem se domníval, že dále již postačím s normálními přípravky z obchodu, abych mohl udržovat dosažený stav. Byl jsem na omylu. Herbs je tak perfektní přípravek, že jsem si znovu objednal další balení a znovu se cítím báječně. Už nikdy nebudu zkoušet nic jiného a mohu klidně prohlásit, že přípravky NaturalHerbs jsou prostě nejlepší"
- Grant D., Alamogordo, NM


Po odchodu do důchodu má první cesta vedla k synovi do Německa. Můj pobyt u něj měl být delší, proto jsem s sebou vzala i zásobu léků. Když můj syn uviděl tuto mou zásobu, rozhodl se pro mne objednat Herbs program -kůru na pročištění organismu, kterou mu doporučili jeho přátelé a i on sám ji vyzkoušel. Bylinky zbírám i já, piji různé čaje, proto jsem byla velice zvědavá na ten "americký" zázrak. Na začátku užívání mne šokoval jeho první účinek - vyprazdňování. Určitě by jsem tuto kůru ukončila, kdyby mne syn nepovzbuzoval a neradil mi. Jeho rady se shodovaly s návodem na letáku, který doporučuji pořádně prostudovat. Podle pokynů v návodě jsme totiž regulovali účinky kůry dle reakcí mého organismu. Sledovala jsem hlavně dobu louhování čaje HerbsTea a počet naběraček /1 až 2 a půl/ na ranní nápoj. Postupně jsem snižovala příjem masa a hlavně masových výrobků. Dle tříměsíční kúry jsem se naučila jíst více zeleniny a stratila jsem chuť na sladkosti. A výsledek? Zdravější stravování a Herbs kůra měla vliv na snížení mé hmotnosti. Kalhoty, které jsem stěží zapla v pase, mi dokonce zapnuté přešly přes boky! Ale největší překvapení mne čekalo po půl roce na lékařské prohlídce. Byl to krevní obraz-v normě a snížení tlaku krve. U srdce zahřály i slova mých známých, že dobře vypadám. Tomuto stavu přispěl i fakt, že nejsem vystavena stresu. Potěšilo mne i zjištění, že Herbs- kůru si mohu objednat už i na Slovensku a opakovaným užíváním si tento dosažený stav udržet i nadále - Protože věřím Herbs-u. Pokud máte otázky, ráda každému odpovím.
- Slávka M. Žilina


I já jsem natrefil na tuto stránku náhodou a velice jsem se potěšil, když jsem poprvé četl úvodní stránku a hlavně reference. Před 3 týdny jsem si výrobky objednal a byly mi doručeny velice rychle. Navštěvuji homeopata. (mám problémy se vstřebáváním vápníku: únava, mírný tik končetin, trpnutí, a pod.) Homeopat mne upozornil, že omezit následující: kávu, zelený čaj, mentol, heřmánkový čaj a jiné kofeiny. Colu aJ iné nealkoholické nápoje s obsahem kofeinu nepiji už dávno. V životě jsem nekouřil. Už 3 měsíc nejím maso ani jiné živočišné tuky, jím převážně ovoce, černý chléb, rýži, sóju (nejsem úplný vegetarián, protože mléko a vejce konzumuji). Podle mne má tato kůra v samotném názvu to, k čemu je určena- střevní očista! Podle mne musíme dbát na to, aby jsme si tuto část organismu pročistili. Vycházím z mé zkušenosti, co jsem měl problémů, program dělám třetí týden, nenadouvá mne po jídle, koleno nemám v takovém stavu jak před tím, a když si lehnu, už nemám v nohách ten znervózňující tik, nesvrbí mne pokožka po koupeli. Nemluvě o tom, že sa cítím omnoho lehčí a svěžejší. Každý den mne šokuje, co ze mne vychází. I svou rodinu a kolegy infikuji detoxikací. Ať Vám není nepříjemno, prohlédnout si, co z Vás vychází, jen tehdy zjistíme, co jsme skladovali. Pokud chcete zhubnout, musíte se stravovat s rozumem, ale kůru nesmíte přerušit ani v tom případě, pokud Vaše hmotnost vůbec neklesne! S pozdravem
- Jan L., Komárno, 25. ledna


"Po ukončení detoxikace jsem pokračoval v užívání Herbs Vlákniny jednou denně a proto jsem se cítil báječně. Objednal jsem ho také pro svého bratra, protože jej trápily podobné problémy (ten byl úplně dojat tímto úžasným přípravkem!!). Každému, kto mne vyslechne, jej mohu jen doporučit. Mé zdraví i život se o mnoho zlepšili, díky tomuto přípravku a věřím, že mne snad zbavil trávicích poruch v budoucnu. Mohu jenom skonstatovat: Mnohokrát Vám děkuji!!"
- M. Klapproth, Illinois

24. Existují jiné vlákninové produkty sloužící k očistě. Proč si myslíte, že Váš je ten nejlepší na trhu?

Program Herbs k vnitřní očistě je důkladně prozkoumaný a testovaný produkt s úžasným výkonem. Je vyráběn pouze ze složek nejvyšší kvality, které zahrňují více než 40 prostudovaných bylinek ekologického zemědělství, je jednoduše nejjemnějším, nejúčinnějším přípravkem na pročištění tlustého střeva, který je dnes dostupný. Každá složka programu Herbs se vybírá specificky pro svoji schopnost očistit tlusté střevo a dodat energii vylučovacímu systému. Silný účinek bylinek vytváří takový synergický efekt, jakému se žádný produkt nemůže přiblížit.

Je pravděpodobné, že jiné vlákninové produkty sloužící k očistě a jsou dostupné na trhu obsahují určité množství chemikálií,nebo cukr zastupující ochucovadla, která jen dále zatěžují imunitní systém a přirozený proces vylučování. Ty samé produkty často dávají zabrat i organismu a snaží se z něj odstranit do několika hodin, nebo dní usazené toxické splodiny, vytvoření kterých trvalo v tlustém střevě léta. Kromě toho, mnoho podobných produktů se vyrábí z málo kvalitních (levných) bylin a vlákniny, aby tímto byl produkt cenově dostupný.

Naopak program Herbs je velice šetrný, formovaný tak, aby fungoval v průběhu 1-3 měsíců a k jeho výrobě se používají jenom bylinky a vláknina nejvyšší kvality. Odlišně od jiných vlákninových produktů očisty, program Herbs Vás nepřipoutá k toaletě a k Vašemu bydlišti, aniž byste nemohli odejít ze svého domu,nebo bytu. Nicméně, kombinace jednoduchosti a účinnosti v programu Herbs jej udělala tak populárním, jakým opravdu je u všech svých uživatelů. A konečně ne, jako u běžných vlákninových doplňků, program Herbs je systém skládající se ze tří částí, které neslouží pouze k šetrnému pročištění tlustého střeva, ale také k vypuzení parazitů z Vašeho těla, podpoře spánku, který dodávajícího energii a obnovení pravidelné střevní činnosti. Všechny tyto charakteristiky dělají z programu Herbs nejenom nejlepší produkt na trhu, ale dnes na prodejních listinách také program očisty tlustého střeva stojí na stupňi vítězů.

Ale znovu, neřiďte se pouze našimi slovy. Nabízíme Vám zde několik komentářů od nynějších zákazníků Herbs-u:

"Program dělám jenom 2 dny. Právě jsem byl na toaletě a vědec jako já musí vidět, co to stvořil. A jaké to bylo překvapení!!! Ve své stolici jsem viděl různé neuvěřitelné věci. Víte tím, že pracuji jako biochemik mám ve své laboratoři mikroskopy i pitevní mikroskopy, a tak jsem si vzal kartáček na WC a posbíral jsem několik neidentifikovatelných věcí. Dnes budu mít jednu mimořádnou cestu do laboratoře, abych prozkoumal, co jsem našel. Tento produkt opravdu funguje. Je NEJLEPŠÍ!"
- Dr. Richard Triplett, biochemik, 19. prosince


"Je mi 49 let a trpěla jsem silným nadýmáním žaludku. Náhle jsem začala přibírat a i když jsem měla chuť k jídlu, hned po něm jsem se vždy cítila hrozně... Mám za sebou teprve osmý den, ale již po těchto osmi dnech si všímám obdivuhodných změn. Obnovila se má pravidelná činnost střev a cítím se velice dobře. Již za tak krátkou dobu cítím, že jsem plna energie a co je na celém tom to nejlepší, že již usnu ,aniž bych seděla v posteli a takto i usnula. No ano, břicho mám znovu původní velikosti a objem pasu se mi také značně zmenšil. A to všechno za osm dní. Jak se pak budu cítit a jak budu vypadat na konci třetího měsíce? Již se nemohu dočkat,až to uvidím... Nyní jsem si již jista do budoucna, že budu pokračovat v programu také po uplynutí třetího měsíce a budu jej používat každým rokem. Vážně věřím, že je schopen zachránit spoustu lidských životů."
- Luanne B., Indianapolis, IN, 28. října

25. Stojí to za ty peníze?

Je to všeobecná otázka, ale dobrá, zejména když vezmeme do úvahy, že mnoho lidí utratilo peníze na méně účinné čistící nebo detoxikační programy, čehož výsledkem jsou zklamáni. Existují tři věci, které Vám pomohou, aby rozhodnutí o vyzkoušení programu Herbs přineslo dobré pocity:

První je 60-ti denní,ničím nepodmíněná záruka vrácení peněz. Tato Vám zaručuje úplnou refundaci (vrácení) kupní ceny, jestli nebudete úplně spokojeni s programem Herbs a vrátíte-li jej zpět. Neklademe přitom žádné dotazy z naší strany.

Druhá je ta, že již při přečtení pouze části osobních příběhů na naší stránce, si všimnete , že vracející se témata těchto příběhů je touhou podělit se o program Herbs s jinými lidmi, zejména členy rodiny a kamarády. Fakt, že takové množství lidí –začíná program s nedůvěrou – ale končí program Herbs tím, že jej doporučí svým nejbližším, znamená hodně. Položte si otázku: Doporučili byste své rodině a přátelům něco méně kvalitního než ten nejlepší produkt? Samozřejmě, že ne! Ani ostatní toto nedělají.

A za třetí: K nám přišlo také mnoho zákazníků, kteří si již předtím vyzkoušeli levnější, méně účinné produkty na pročištění tlustého střeva, které jednoduše nefungovaly. Jak to je i se vším ostatním na tomto světě, dostanete jen to, za co si zaplatíte. Jestli chcete mít výrobek na pročištění tlustého střeva, který je opravdu efektivní, nejvyšší kvality a čistě na přírodní bázi, pak je program Herbs ta nejlepší volba pro Vás. Jestli však preferujete levnější, méně účinný produkt, který má pochybné složení a nízkou kvalitu, pak stále ještě máte spoustu možností. Jen se ale přesvědčte, jestli nabízí stejnou garanci vrácení peněz bez kladení dotazů, jakou Vám nabízíme my.

26. Co se stane, když člověk neužívá dále vlákninu po třech měsících? Vrátí se všechny příznaky?
Většina zákazníků vnímá pozorovatelnou změnu v jejich zdravotním stavu i stavu střev, který zůstává relativně stabilní po skončení programu Herbs. Protože jsou organismy a životní zvyklosti lidí tak odlišné, není možné kategoricky tvrdit, co se stane s Vašim organismem po skončení tří- měsíčního programu Herbs, ale jedna věc je jistá, všechno bude fungovat o moc líp než předtím. Protože většině lidí chybí ve stravě dostatečné množství vlákniny, mnoho lidí volí možnost užívání Herbs Vlákniny jako součást denní rutiny. Toto pak napomáhá a zajišťuje hladké a úplné odcházení výkalů každý den a také chrání tlusté střevo před nahromaděním usazenin.
27. Jsem pořád nedůvěřivý. Lze tento program opravdu doporučit každému?

Je zcela pochopitelné, že je člověk nedůvěřivý vůči produktu, který má za sebou pozoruhodná tvrzení. Nedůvěra je do jisté míry prospěšná, zachrání Vás od produktů, které nestojí za Vaši pozornost a znamenaly by pro Vás jen plýtvání časem, energií a penězi. Pravda je v této věci následující: Program Herbs funguje. Jako u většiny věcí, budete si toto muset vyzkoušet na sobě, abyste opravdu porozuměli tomu, jak dovede Váš život změnit, ale jestli to jednou vyzkoušíte – jako množství našich zákazníků – změní se Vaše nedůvěra na vzrušení. Jestli si přečtete celý obsah osobních příběhů na naší webové stránce, všimnete si jednoho společného prvku – všichni doporučují tento produkt ostatním. Ačkoli je zpočátku moc lidí skeptických, jejich nedůvěra rychle mizí, jakmile uvidí výsledky. A s 60–ti denní garancí vrácení peněz... nemáte co ztratit!

Lze tento program doporučit každému? S výjimkou těhotných žen, kojících matek a dětí má program Herbs příznivé účinky pro každého. Zajisté, každý člověk je jedinečný a může na něj rozdílně působit používání Herbs-u. Avšak, všeobecné výsledky jsou stejné pro každého: častější a větší pohyby střev, lehčí vyloučení výkalů, lepší trávení, zvýšená energie, lepší spánek v noci, apod.

28. Žijí parazité po vypuzení?
Paraziti normálně nežijí anebo se nepohybují, když jsou vypuzeni. Nevypadá to až tak obrazně, jak byste si to mohli představit. Paraziti přilnou k stěnám tlustého střeva dokud neuhynou, nebo se neopouzdří, čímž se dají do pohybu. Šanci vidět je máte jenom ve stolici, jestliže je „začnete hledat."
29. Jak užívat program Herbs?

Doporučujeme užít na lačno Herbs a zhruba po 15 minutách vypijeme šálek Herbs-u. Herbs je vhodné vsypat do sklenice/šálku jako prní v pořadí a až potom vlít tekutinu-ať už vodu,minerálku,nebo džus, ihned promíchat a neodkladně vypít.Proč urychleně a neodkladně?Protože tento "nápoj" zhoustne velice rychle, až na kašovitou konzistenci. Pokud zhoustne příliš rychle, stačí dolít opět tekutinu (vodu,džus,atd.) a tím nápoj zředit a vypít. Pokud začnete tím,že nejprve nalijete tekutinu a potom vsypete nalejete do sklenice / šálku vodu a až potom vsypete Herbs, kokteil se bude hůře ředit, respektive rozmíchávat.

Tento nápoj následně zapijte další sklenicí vody a je téměř jisté, že tento kokteil Vás tak zasytí, že snídani nebudete vůbec potřebovat. Je to díky Herbs vláknině, která zaplní Váš žaludek i střeva a tímto je začne vlastně pročistovat. Cleri čaj je lahodný a utišující čaj, užívá se večer, před spaním a to louhováním.Čaj obvykle stačí macerovat (louhovat) po dobu 3 min., ale je to čistě individuální, pokud máte pocit, že neúčinkuje, tak jak by měl, je možné dobu louhování popřípadě prodloužit, nebo skrátit, záleží od pohybů Vašich střev. Většině lidí vláknina Herbs po absolvování 2-3 měsíční kůry zbude, můžete ji klidně nadále užívat. Mnozí naši zakazníci si ji dokupují a užívají celoročně pro její dokonalé složení a množství vlákniny

30. Mohu si objednat program Herbs na mnou přesne určený termín?
Vážený zakazníci, Objednávka ve Vámi určenou přesnou dobu, není bohužel možná. Doručení kurýrní společností trvá 2 - 3 pracovní dny. Prosíme v každém případě zadat takovou adresu, na které Vás v průběhu dne kurýrní společnost zastihne /adresa zaměstnání, bydliště, atd/ Taktéž Vás v takovémto píípadě prosíme o solventnost pri platbe, to znamená mít u sebe dostatečné množství financí, k převzetí Detoxikační kůry Herbs program.
31. Pokud máte ekzém?
Pokud máte ekzém, nebo jste silný alergik, doporučujeme Herbs program užívat v polovičních dávkách v rozpětí 3 - 5 dnů, pak užívat podle návodu. Herbs obsahuje mnohé léčivé rostliny, proto je možné, že jste alergický(á) na některou z nich, je to však velice zřídkavé, produkt je starostlivě složen po léta trvajících zkušenostech s ohledem na takovéto alergické reakce.
32. Musím prozkoumat svou stolici, abych věděl, jestli program funguje?
Nikdo se nemusí dívat, ale abychom byli upřimní, většina zákazníků je příliš zvědavých na to, aby se nepodívali. Výsledek lze snad vždy ohodnotit širokou škálou reakcí -mezi od němho úžasu po šok. Někteří lidé se podívají jednou a dost; jiní zase pohledem zkoumají pokaždé, aby sledovali změny v textuře a barvě stolice, anebo aby našli vyloučené paraziti. Bez ohledu na to, jestli si práci Vašich střev prohlídnete nebo ne, program Herbs si svůj úkol odvede a Vy pocítíte tento rozdíl. Dalšími náznaky pro Vás, že program funguje, obnášejí nižší spotřebu toaletního papíru na WC, objevení se odlišných barevných odstínů a tvarů ve Vaší stolici, všimnete si silnějšího zápachu, apod.
Natural Herbs
Herbs program německé kvality, 100% přírodní, vhodný i pro vegetariány.
Herbs Program

Skladem! Dodání do 48 hodin od zadání objednávky!

GMO mentes összetevők Természetes összetevők Herbs Program

3 balení
1988 Kč/balení
pro 1 osobu na 3 měsíce
úspory: 1.410 Kč
Objednat
2 balení
2258 Kč/balení
pro 1 osobu na 2 měsíce
úspory: 400 Kč
Objednat
1 balení
2458 Kč/balení
pro 1 osobu na 1 měsíc
Objednat
OBJEDNÁVEJTE SE ZÁRUKOU! Připojte se i Vy k více než tisícům našich zákazníků, kteří si již tento produkt objednali. Natural Herbs je exkluzivním produktem německé firmy DrNatura. Made in Germany.