Herbalia Rost Herbalia Rost méregtelenítő
4.6 17
1988 Kč​ 2458 Kč
Vláknina Herbs je produkt, který pomáhá zbavit organismus uložených škodlivých látek a nahradit potřebné vitamíny a stopové prvky.
Herbalia +49-8921093975 info@natural-herbs.eu
Nyelválasztó
DEUTSCHE QUALITÄT ®
Herbalia Rost méregtelenítő
  info@natural-herbs.eu
  +49-8921093975
Natural Herbs Reference
0 kus
Herbalia
Prvních 5 dní 6. – 30. den 31. – 60. den 61. – 90. den
Ráno: 2 kapsle Herbs
1/2 lžičky vlákniny Herbs
4 kapsle Herbs
1 lžičky vlákniny Herbs
4 kapsle Herbs (vynechejte je mezi 31. až 35. dnem)
1 lžičky vlákniny Herbs
4 kapsle Herbs (vynechejte je mezi 61. až 65. dnem)
1 lžičky vlákniny Herbs
Přes den: Plus 8 sklenic (po 2,5 dl) spolu 2 litry čisté vody vypitých v průběhu dne Plus 8 sklenic (po 2,5 dl) spolu 2 litry čisté vody vypitých v průběhu dne Plus 8 sklenic (po 2,5 dl) spolu 2 litry čisté vody vypitých v průběhu dne Plus 8 sklenic (po 2,5 dl) spolu 2 litry čisté vody vypitých v průběhu dne
Večer: 1 šálek Herbs Tea před spaním 1 šálek Herbs Tea před spaním 1 šálek Herbs Tea před spaním (vynechejte je mezi 31. až 35. dnem) 1 šálek Herbs Tea před spaním (vynechejte je mezi 61. až 65. dnem)

Vyspělý Program Herbs k vnitřní očistě se skládá z následujících tří produktů, které různými způsoby podporují optimální zdraví a vitalitu:

1) Herbs k očistě střev (vláknina ve formě prášku)
2) Herbs antiparazitární přípravek (kapsle vhodné pro vegetariány)
3) HerbsTea k dosažení pravidelné stolice a detoxikaci (čaj z léčivých rostlin)

Hlavní složkou Herbs-u k očistě střev je psyllium – jitrocel indický. Jitrocel je přirozený objemový agens, který poskytuje 60-70% rozpustné vlákniny (osmi- násobek ovesných otrub). Psyllium podporuje absorbci toxinů z tlustého střeva vytvářením houbovité, želatinové hmoty ve střevech. Svým objemem a absorbcí tekutin se rozkládá a odnáší toxické splodiny přilepené v záhybech a klcích tlustého střeva. Čisté tlusté střevo zabraňuje škodlivým bakteriím a parazitům, aby přežívali v lidských výkalech. Většina komerčně vyráběných jitrocelových doplňků obsahuje jitrocel běžné třídy. Herbs, na druhé straně, obsahuje jitrocel nejvyšší třídy (kvality), jaký je dnes vůbec dostupný na celém světě. Je to jeden z důvodů, proč je Herbs účinnější než kterýkoliv jiný vlákninový produkt. Kromě jitrocelu, Herbs vláknina obsahuje také 14 esenciálních bylin, ze kterých všechny hrají důležitou roli v důkladné očistě tlustého střeva. Tyto léčivé rostliny jsou také nejvyšší kvality a pocházejí z nejlepších zdrojů ve Spojených Státech.

Kontinuální (nepřetržité) používání Herbs-u k očistě střev zabraňuje tomu, aby se v trávící soustavě tvořily shluky hlenu, toxinů a splodin metabolismu. Podporuje udržovat tlusté střevo čisté a volný a efektivní pohyb výkalů. Vláknina také vyživuje a udržuje zdravou střevní flóru.

Antiparazitární přípravek Herbs je účinná kombinace 18-ti vysoce kvalitních bylin, které se již tradičně používaly k odstranění parazitů a také jejich vajíček a vylíhnutých larev z těla. Je vysoce účinný a přesto bezpečný a dobře tolerovaný dospělými. Prosíme, abyste vzali na vědomí, že užívání Herbsu se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám a dětem mladším 18 let. (Pro děti starší tří let doporučujeme Herbs Jr.) Herbs kapsle se mohou dlouhodobě užívat v průběhu tří měsíců maximálně ve třech intervalech. Přesto, že je tato kombinace bezpečná a dosti účinná, a její dvou až tří měsíční používání je za normálních okolností postačující pro každého.

Herbs Tea je základní součástí Programu Herbs. Herbs Tea má projímavý účinek, přičemž se zúčastňuje na detoxikačních pochodech nejenom tlustého střeva, ale také ledvin, jater a krve. Má zklidňující účinek na nervovou soustavu, což z něj dělá ideální nápoj před spaním. Herbs Tea obsahuje sennu a je vyvinut na pravidelné provádění očisty, najednou až do tří měsíců, s 3-měsíčními intervaly. Kontinuální užívání se nedoporučuje, jelikož by její složky mohly ztratit svůj,tělu prospěšný účinek, což je dáno tím, že si tlusté střevo může navyknout na účinky senny. Po skončení počáteční očisty, se doporučuje pouze na příležitostné použití,nebo jako součást programu roční očisty. Herbs Tea se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy a dětem pod 18 let. Všechny tři produkty je zapotřebí používat najednou k dosažení efektní a důkladné vnitřní očisty. Dlouhodobé používání celkového programu se nedoporučuje, nicméně,je-li provedena počáteční fáze očisty, která normálně trvá 2-3 měsíce, vlákninu Herbs můžete používat na denně. Toto se obzvlášť doporučuje, neobsahuje-li Vaše strava dostatečné množství potravní vlákniny. Herbs poskytuje 8 gramů potravní vlákniny v jedné porci (jedna třetina doporučené denní dávky) a dva porce za den se mohou přijímat delší dobu. Prášek Herbs nemá žádné návykové účinky a je úplně bezpečný.

Jak používat Program Herbs

V průběhu prvních 5 dnů:
Ráno:
1. krok: Herbs kapsle

Užijte 2 Herbs kapsle se sklenicí vody nalačno. Důležitá poznámka: Pod slovem „sklenice“, používaným v celé této brožurce, se rozumí 2,5 dcl vody. V době provádění očisty musíte denně vypít nejméně 8 sklenic po 2,5 dlc (spolu 2 litry) čisté (filtrované anebo minerální) vody.

2. krok: vláknina Herbs

Přibližně 15 minut po užití Herbs kapslí pokračujte s Herbs-em k očistě střev. Použijte přibalenou odměrku z umělé hmoty a smíchejte v sklenici sklenici ½ jednej odměrky vlákniny Herbs s nějakým, Vámi vybraným nápojem. Není možné vyrobit koktail z rostlinné vlákniny, který je velmi dobré chuti a zároveň i efektivní. (Téměř všechny prášky z rostlin jsou hořké, proto se prodávají v kapslích.) Podle našeho mínění je prášek Herbs vysoce kvalitní vlákninou nejlepší chuti, která je k dispozici na trhu, i když je možné, že Vám bude chutnat více, když si ji smícháte se 100% ovocným džusem, než pouze s vodou. Váš vlákninový koktail vypijte rychle, protože jestli jej necháte stát příliš dlouho, stane se moc hustým a budete si muset připravit novou dávku. Zapijte jej sklenicí 2,5 dcl vody.

Snídat můžete ihned po několika minutách po užití vlákniny. Jestliže nemáte odhadnut čas, raději sečkejte, může se totiž stát, že budete muset na toaletu zakrátko po užití vlákniny. Jestliže užíváte nějaké léky anebo léčivé doplňky na předpis lékaře, nepoužívejte je spolu s Vašim vlákninovým nápojem –ale asi 1 až 2 hodiny po jeho užití. Prosíme, abyste se poradili se svým lékařem, jestliže nevíte, jak toto provést.

Přes den:
3. krok: Voda

Voda představuje absolutně klíčovou složku programu Herbs. Aby mohla být očista co nejúčinnější, musíte denně vypít nejméně 8 sklenic (každá po 2,5 dcl) čisté (filtrované anebo minerální) vody. To je si 2 litry denně. Větší množství než toto,se nedoporučuje, ledaže je počasí v oblasti, kde žijete,s vysokými teplotami. Vaše práce vyžaduje velmi velkou fyzickou zátěž,nebo se nadměrně potíte. Toto se může zdát pro některé lidi velkým objemem vody, ale jak si neumíte představit očistu povrchu svého těla bez vody, stejně tak to nejde ani uvnitř. Jak vláknina, tak i léčivé rostliny absorbují spoustu vody. Faktem je, že samotná vláknina může způsobit zácpu, jestliže příjem vody není adekvátní v průběhu její užívání. Můžete pít v průběhu programu ovocné džusy,nebo bylinkový čaj, ale tyto nenahradí 8 sklenic vody, které musíte vypít každý jeden den.

Večer:
4. krok: Herbs Tea

Ze začátku si před usnutím nechte 1-2 minuty vyluhovat sáček Herbs Teae v šálku horké vody. (Nikdy nepoužívejte vodu ohřátou v mikrovlnce!) Tento speciální přípravek Vám pomůže při trávení večeře, zabezpečí správnou eliminaci, má čisticí účinek na ledviny, játra i střeva a zajistí tak Vašemu tělu relaxaci. Budete se moct krásně vyspat a odpočinout si. Je normální, že první věc, kterou budete po ránu cítit, bude silné nutkání na stolici, které mohou provázet mírné křeče – zejména v průběhu prvních dní. Herbs Tea funguje tak, že vyvolává ve střevech mírné kontrakce, čímž podporuje vylučování výkalů, usazenin a parazitů.

V průběhu 6. – 30. dne
(Anebo až po dosažení důkladné očisty, což je normálně do 90 dnů)

Ráno: 1. krok: Herbs kapsle

Dejte si nalačno 4 Herbs kapsle se sklenicí vody.

2. krok: vláknina Herbs

Přibližně 15 minut po užití Herbs kapslí pokračujte s Herbs-em k očistě střev. Použijte přibalenou odměrku z umělé hmoty a smíchejte ve sklenici 1 lžičku vlákniny Herbs s nějakým Vámi vybraným nápojem. Není možné vyrobit koktail z rostlinné vlákniny, který je velmi dobré chuti a zároveň i efektivní. (Téměř všechny prášky z rostlin jsou hořké, proto se prodávají v kapslích.) Podle našeho mínění je prášek Herbs vysoce kvalitní vláknina nejlepší chuti, která je k dispozici na trhu, i když je možné, že Vám bude chutnat více, když si ji smícháte se 100% ovocným džusem, než pouze s vodou. Váš vlákninový koktail vypijte rychle, protože jestli jej necháte stát příliš dlouho, stane se moc hustým a budete si muset připravit novou porci. Zapijte jej sklenicí (2,5 dcl) vody.

Přes den:
3. krok: Voda

Měli byste si rozdělit příjem vody na celý den. Můžete začít vypitím dvou sklenic vody ráno, jednu s Herbs-em a druhou s vlákninovým nápojem Herbs. Posléze si můžete dát dalších 6 sklenic v průběhu celého dne. Jak jsme toto již uvedli, musíte vypít přibližně 2 litry vody k tomu účelu, aby mohla vláknina fungovat jako houba, která rozloží a rozředí toxiny a vyplaví je z těla.

Večer:
4. krok: Herbs Tea

Před spaním nechejte 2-6 minut vylouhovat sáček Herbs Tea v šálku horké vody (Nikdy nepoužívejte vodu zahřátou v mikrovlnce!). Budete si muset naladit Herbs Tea k potřebám Vašeho organismu. Rozdíl délky louhování večer může způsobit veliké změny na další ráno. Někteří lidé mají ráno silné nutkání na stolici již po 1-2 minutovém louhování čaje. Jiní mohou potřebovat 6, nebo dokonce 10 minut k dosažení stejných výsledků. Prosíme Vás, přečtěte si Tipy na užívání KleriTea.

31. – 60. anebo 90 den

Doporučujeme Vám, abyste před tím, než začnete druhý měsíc očisty, vynechali Herbs kapsle a Herbs Tea po dobu 5 dnů a pokračovali pouze v příjmu vlákniny Herbs. Šestý den začnete užívat 4 Herbs kapsle a nezapomeňte si dát čaj každý večer. Důvodem této přestávky je to, abyste nechali odpočinout svůj organismus a „šokovali“ paraziti jejich lehčím způsobem eliminace, jestli jsou ještě pořád přítomni, protože pokračujete v užívání 4 Herbs kapslí.

Natural Herbs
Herbs program německé kvality, 100% přírodní, vhodný i pro vegetariány.
Herbs Program

Skladem! Dodání do 48 hodin od zadání objednávky!

GMO mentes összetevők Természetes összetevők Herbs Program

3 balení
1988 Kč/balení
pro 1 osobu na 3 měsíce
úspory: 1.410 Kč
Objednat
2 balení
2258 Kč/balení
pro 1 osobu na 2 měsíce
úspory: 400 Kč
Objednat
1 balení
2458 Kč/balení
pro 1 osobu na 1 měsíc
Objednat
OBJEDNÁVEJTE SE ZÁRUKOU! Připojte se i Vy k více než tisícům našich zákazníků, kteří si již tento produkt objednali. Natural Herbs je exkluzivním produktem německé firmy DrNatura. Made in Germany.