Herbalia Rost Herbalia Rost méregtelenítő
4.6 17
1988 Kč​ 2458 Kč
Vláknina Herbs je produkt, který pomáhá zbavit organismus uložených škodlivých látek a nahradit potřebné vitamíny a stopové prvky.
Herbalia +49-8921093975 info@natural-herbs.eu
Nyelválasztó
DEUTSCHE QUALITÄT ®
Herbalia Rost méregtelenítő
  info@natural-herbs.eu
  +49-8921093975
Natural Herbs Reference
0 kus
Herbalia

Program Herbs

Proč je detoxikace a vnitřní očista důležitá?

Detoxikace organismu se již v současnosti stala každodenní činností, kterou provádí stále více lidí v zájmu udržení svého zdraví, resp. k odstranění potíží, kterých se jiným způsobem nedokážou zbavit. K tomu, abychom si byli schopni vybrat vhodný detoxikační program, je potřebné ovládat proces detoxikace a čištění organismu:

  1. Detoxikaci začneme očistou střeva. Použijme na očistu rostlinnou vlákninu. Během očisty střeva se můžeme zbavit toxických látek nahromaděných v střevním systému, usazenin nalepených na stěnách střev a parazitů.
  2. Při očistě střeva nezapomeňme na doplnění užitečných střevních bakterií. Probiotické bakterie udržují rovnováhu střevní flóry, která je z hlediska stavu našeho imunitního systému rozhodující. Věnujme dostatečnou pozornost i detoxikaci jater, při které nám může být nápomocný ostropestřec mariánský, který obsahuje tzv. sylimarin.
  3. Po pročištění střevního systému a jater se zbavme i těžkých kovů. K tomuto použijme léčivé rostliny, vitaminy, minerální látky a aminokyseliny, protože tyto látky efektivně odstraní rtuť a olovo z našeho organismu.

Kde je možné dostat program Herbs?

Program Herbs s vedoucí pozicí na trhu je detoxikačním programem a programem na očistu střeva nejvyšší kvality, distribuován výhradně německou firmou NaturalHerbs GMBH. Výrobci a jeho legislativní předchůdci se zabývají vývojem detoxikačních produktů a produktů na očistu střeva nejvyšší kvality od roku 1996, vyvíjejí je v Německu a distribuují po celé Evropě.

  • Nyní je možné zakoupit si detoxikační program vedoucí pozice na celém světě byť s 1238 CZK slevou.
  • Balíček NaturalHerbs je možné objednat ve zvýhodněné ceně od 1926 CZK do 2311 CZK, v závislosti od objednaného množství.
  • Program Herbs je účinný, bezpečný, jednoduchý a chutný! V případě objednávky 2 nebo 3 balíčků je dodání zdarma.
  • Objednejte si program Herbalia teď!

Pro další informace ohledně detoxikačního programu Herbs, postupu při vnitřní očistě a o složkách programu prosím klikněte sem.

Natural Herbs
Herbs program německé kvality, 100% přírodní, vhodný i pro vegetariány.
Herbs Program

Skladem! Dodání do 48 hodin od zadání objednávky!

GMO mentes összetevők Természetes összetevők Herbs Program

3 balení
1988 Kč/balení
pro 1 osobu na 3 měsíce
úspory: 1.410 Kč
Objednat
2 balení
2258 Kč/balení
pro 1 osobu na 2 měsíce
úspory: 400 Kč
Objednat
1 balení
2458 Kč/balení
pro 1 osobu na 1 měsíc
Objednat
OBJEDNÁVEJTE SE ZÁRUKOU! Připojte se i Vy k více než tisícům našich zákazníků, kteří si již tento produkt objednali. Natural Herbs je exkluzivním produktem německé firmy DrNatura. Made in Germany.

Jak funguje program Herbalia?

Program Herbal je složen ze dvou produktů, které podporují energičnost a přispívají k udržování dobrého zdravotního stavu.

  1. 1.Vláknina Herbs obsahuje jedinečnou rostlinnou vlákninu. Očistí tlusté střevo od usazenin, resp. pomáhá při prevenci opětovného usazení škodlivých látek ve střevě. Její konzumací je možné vyhnout se nahromadění lepkavých útvarů, usazenin a toxických látek ohrožujících zdraví ve střevním systému. Vláknina Herbs udržuje tlusté střevo čisté, zajišťuje plynulý pohyb výkalů, přispívá k udržování rovnováhy střevní flóry, resp. jejímu opětovnému navrácení. Ve střevech vytvoří hmotu podobnou želatině, která do sebe vstřebává toxiny a vodu. Když nabobtná od vlhkosti, jednoduše odlepí nalepené usazeniny ze záhybů tlustého střeva. V očištěném střevě se nebudou mít možnost usadit škodlivé bakterie ani paraziti.
  2. 2.Tobolky Herbs obsahují léčivé rostliny, které účinně detoxikují játra, odstraní z tlustého střeva resp. jiných částí organismu cizopasníky a jejich vajíčka. Tobolky Herbs využívají v boji proti parazitům a jejich larvám sílu 11 léčivých rostlin nejvyšší kvality, organismus zbavují červů, hlístic a roupů šetrným a bezpečným způsobem.
  3. 3.Detoxikační čaj HerbsTea zajišťuje pravidelnou stolici. Velmi jemně podporuje přirozený detoxikační proces organismu. Neobsahuje kofein, kvůli jeho zklidňujícím účinkům se doporučuje pít především před spaním.

Proč byste si měli objednat program Herbs teď? Prozradíme Vám 6 důvodů:

1) Vnitřní očistu potřebujete i Vy, protože předpokládáme, že nežijete od narození na opuštěném ostrově, daleko od znečištění a nevyrábíte si potraviny vlastnoručně.

2) Jeho použití je jednoduché: nemusíte si měnit životní styl, zabere celkem jen 5 minut Vašeho času ráno (než si dáte 1-2 tobolky a vypijete vlákninový shake), a 5 minut večer (než vypijete šálek čaje).

3) Byl sestaven vědci na základě předchozích produktů NaturalHerbs.

4) Není potřeba hladovět nebo se řídit komplikovanými redukčními dietami. (Je však pravdou, že převážná většina lidí si zvolí zdravější životní styl během a po kúře automaticky).

5) Nepocítíte náhlý pocit "vyprázdnit se", jako u některých jiných produktech na trhu. (Program je velmi šetrný, proto si díky němu po několika dnech dokážete vybudovat určitý režim).

6) Dodání se uskuteční do 2 dnů. Kromě toho je dodání zdarma v případě, že objednávka přesáhne částku 2751 CZK

Sami můžete vidět, že nemáte důvod dále přemýšlet. NaturalHerbs už pomohl tolika lidem a nyní pomůže i Vám.