Herbalia Rost Herbalia Rost méregtelenítő
4.6 17
1988 Kč​ 2458 Kč
Vláknina Herbs je produkt, který pomáhá zbavit organismus uložených škodlivých látek a nahradit potřebné vitamíny a stopové prvky.
Herbalia +49-8921093975 info@natural-herbs.eu
Nyelválasztó
DEUTSCHE QUALITÄT ®
Herbalia Rost méregtelenítő
  info@natural-herbs.eu
  +49-8921093975
Natural Herbs Reference
0 kus
Herbalia

Účinná očista střev

Z jakých důvodů je očista střev považována za prospěšnou?

Vlivem šetrného, avšak účinného pročištění organismu se střevní systém zbaví škodlivých usazenin, lidem se vrátí chuť do života a zároveň lze zhubnout i několik přebytečných kilogramů. Pokud se lidský organismus zbaví usazenin, toxinů, parazitů a jiných škodlivých látek, které se v těle nashromáždily, život se výrazně změní k lepšímu. Když si prohlédnete následující seznam a najdete v něm některý z problémů, které Vám v každodenním životě způsobují obtíže, je potřebné podstoupit očistu střev. 

 • Zácpa, která se opakuje

 • Zvětšení břicha, pocit plnosti, plynatost

 • Nadměrná váha, obezita

 • Pocit únavy a slabosti

 • Únava z nedostatku spánku, spánkové poruchy

 • Narušené trávení, stolice s výrazným zápachem
   

 • Infekce Candida (kvasinky)

 

 • Špatná chuť v ústech a zápach z úst
   
 • Hemoroidy
 • Nevyrovnanost, změny nálad
   

 • Opakované časté nachlazení, úporné bolesti hlavy
 • Oslabený imunitní systém

 • Nákaza parazity
   

 • Průjem

 

   

Jakou účinnost má Herbs při očistě střev?

Kúra Herbs určená na detoxikaci a očistu střev je složená z bylinek, které účinkem přírodních složek podporují proces očisty střev. Vlákniny z rostlin (např.: psyllium, artyčoky, prášek z lněných semen), které přípravek obsahuje, se chovají jako " údržbáři " střevního prostředí, zbavují střevní stěny usazenin nahromaděných v těle za mnohá léta. Pravidelná konzumace přípravku zabraňuje tomu, aby se toxiny dále usazovaly. Díky tomu se náš střevní trakt udrží bez nánosů a zabrání se tak i přítomnosti parazitů v těle. Paraziti se zdržují v usazeninách na střevní stěně, kde kladou vajíčka a odkud čerpají potravu. Díky účinku očistné kúry Herbs 5v1 už v našich střevech nebude pro parazity vhodná živná půda. Proti parazitům působí především kúra Pau d’ Arco. Kromě jiného má kúra blahodárný vliv na posilování imunitního systému, díky čemuž se omezuje intenzita běžných prochlazení a onemocnění. Prostředek na bázi přírodních složek se postará i o očistu důležitých vnitřních orgánů, což se týká především jater.

Složky tvořící očistnou kúru Herbs, které jsou při očistě střev mimořádně důležité:

-        Psyllium: odstraňuje škodlivé odpadové látky nahromaděné v organismu, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje hubnutí.

-        Jablečná vláknina: příznivě ovlivňuje trávení, produkci žluče, zlepšuje pohyb střev, čistí střevní trakt a odstraňuje odpadové látky

-        Paud’Arco: má vynikající účinek proti bakteriím, virům (Herpes), houbám (Candida) a parazitům

-        Česnek: má dezinfekční účinek na střeva, odčervuje, podporuje správné fungování trávení, správnou činnost žlučníku a jater, snižuje krevní tlak

-        Papaya: odstraňuje zbytky bílkovin, které se usadily ve střevech, díky čemuž se vyčistí střevní stěna; lze ji používat jako doplňkovou léčbu při výskytu střevních parazitů a při střevních infekcích

-        Prášek z lněných semínek: podporuje normální funkci střev, pravidelné vyprazdňování a zároveň čistí střevní systém

 

Proč je tak důležité pečovat o střeva?

Zanesená, ucpaná střeva mohou být příčinou vážných zdravotních problémů, které nám znepříjemňují každodenní život. Mezi ně patří například častý až trvalý pocit únavy, skleslost, bolesti hlavy, nespavost, nadváha, obezita, atd. Každodenně konzumujeme potraviny, které mají sklon usazovat se ve střevním traktu, odkud je nutné je jakýmkoliv dostupným způsobem co nejdříve odstranit. Jde o potravinové přídavky, dochucovadla, barviva a nadměrné množství cukrů. Aby se předešlo vlivu těchto látek, péče o čistotu střevního traktu je velmi důležitá! Je hodně pravděpodobné, že tento aktuální problém se týká i Vás.

My Vám nabízíme pomoc: rostlinné vlákniny ne nadarmo nazýváme „kominíky“ střevního systému. „Komínem“ našeho organismu je střevní trakt. Je velmi žádoucí pravidelně ho pročišťovat a udržovat v čistotě i v případě, když se domníváme, že jsme v pořádku. Rostlinné vlákniny, jako je například na 98% čisté Psyllium nacházející se v očistném přípravku Herbs, jsou sacharidy, které jsou pro organismus nestravitelné, takže snadno prochází zažívacím systémem a ze záhybů střevního traktu odstraní všechny usazeniny. Prostřednictvím přípravku Herbs můžeme střeva pročistit bez námahy, bez bolesti a bez nepříjemností. Kúra je výhodná i v tom, že organismus zásobí nezbytnými rostlinnými vlákninami, denně potřebnými vitamíny a prebiotiky, které jsou nutné pro správnou funkci střev.