Herbalia Rost Herbalia Rost méregtelenítő
4.6 17
1988 Kč​ 2458 Kč
Vláknina Herbs je produkt, který pomáhá zbavit organismus uložených škodlivých látek a nahradit potřebné vitamíny a stopové prvky.
Herbalia +49-8921093975 info@natural-herbs.eu
Nyelválasztó
DEUTSCHE QUALITÄT ®
Herbalia Rost méregtelenítő
  info@natural-herbs.eu
  +49-8921093975
Natural Herbs Reference
0 kus
Herbalia

Prebiotika

Jak prebiotika podporují funkci střevní flóry?

Prebiotika jsou vlastně nestravitelné přírodní živiny, které při přechodu horní částí trávicího systému odolávají trávicím enzymům a následně se v nezměněném stavu dostávají až do tlustého střeva. Zde podporují množení symbiotické mikroflóry a zároveň zabraňují množení patogenů v mikroflóře. Podporují absorpci různých minerálních látek a stopových prvků - vápníku, hořčíku, železa, zinku atd.

K nejdůležitějším přírodním prebiotikům zařazujeme inulin a laktózu. Významnými zdroji prebiotik jsou: cibule, česnek, čekanka, slunečnice hlíznatá, fazole, hrášek, artyčoky, pšenice, oves, banány a mléko. Aby střevní systém fungoval normálně, je nezbytné, aby měla střevní mikroflóra optimální složení. Vytvořit a udržovat rovnováhu přirozené střevní flóry pomáhají prebiotika tak, že podporují tvorbu a kolonizaci bakterií, tzv. probiotik, které se nacházejí ve zdravé střevní flóře. Přirozenou střevní flóru tvoří 4-500 různých "prospěšných" bakterií, jejichž hmotnost dosahuje 1,5 - 2 kg - to představuje zhruba 10-14 milionů bakteriálních buněk - což je desetinásobek buněk tvořících organismus. Hlavní složky střevní flóry tvoří kmeny Bifidobacterium a Lactobacillus. Herbs prebiotikum obsahující inulin pomáhá udržet zdravou funkci střev tak, že nastavuje rovnováhu střevní mikroflóry. Role střevních bakterií a střevní mikroflóry:

  • podporují mechanickou ochranu sliznice

  • produkcí enzymů se podílejí na trávení živin

  • vytvářejí vitamíny K a B

  • pomáhají vstřebávat vápník, železo a hořčík

  • chrání buňky sliznice, podporují jejich regeneraci

  • stimulují funkci imunitního systému

  • prostřednictvím tvorby kyseliny mléčné zabraňují rozmnožování patogenů – bakterií, virů, hub a parazitů.

Rovnováhu přirozené bakteriální mikroflóry každodenně narušuje častý stres, požívání alkoholu, kouření, užívání léků (léky proti žaludeční kyselině, antibiotika, hormonální přípravky, steroidy), strava s velkým množstvím bílkovin, dlouhotrvající zácpa či průjem. Když se rovnováha střevní flóry naruší, následně nastává to, že vedle rozmnožení již přítomných patogenů (bakterie, viry, houby, paraziti) se začnou usazovat další škodlivé mikroby, a tento stav pak vyvolává vážné příznaky. Takové příznaky jsou nejčastěji způsobovány kvasinkami Candida, které se ve střevech nadměrně rozmnožili. Jde o zažívací potíže, slabost, únavu, nadváhu, osteoporózu či zácpu.

Pokud takový stav trvá dlouhodobě, naznačuje to poruchu rovnováhy střevní mikroflóry. Herbs prebiotikum obsahující inulin pomáhá obnovit funkčnost přirozené střevní flóry a zmírňuje tak příznaky způsobené její nerovnováhou. Zachování zdravé střevní mikroflóry nebo její obnova je velmi důležitá, protože dlouhodobá nerovnováha může vyvolat závažné onemocnění. Zachování normální či obnovení narušené střevní bakteriální mikroflóry je nezbytné. Pro získání dobrého stavu rovnováhy bakteriální flóry jsou potřebné prebiotika anebo probiotika, které zabraňují případným škodlivým účinkům. Herbs s obsahem prebiotik pomáhá obnovit a udržet normální střevní funkci.

Natural Herbs
Herbs program německé kvality, 100% přírodní, vhodný i pro vegetariány.
Herbs Program

Skladem! Dodání do 48 hodin od zadání objednávky!

GMO mentes összetevők Természetes összetevők Herbs Program

3 balení
1988 Kč/balení
pro 1 osobu na 3 měsíce
úspory: 1.410 Kč
Objednat
2 balení
2258 Kč/balení
pro 1 osobu na 2 měsíce
úspory: 400 Kč
Objednat
1 balení
2458 Kč/balení
pro 1 osobu na 1 měsíc
Objednat
OBJEDNÁVEJTE SE ZÁRUKOU! Připojte se i Vy k více než tisícům našich zákazníků, kteří si již tento produkt objednali. Natural Herbs je exkluzivním produktem německé firmy DrNatura. Made in Germany.