Herbalia Rost Herbalia Rost méregtelenítő
4.6 17
1988 Kč​ 2458 Kč
Vláknina Herbs je produkt, který pomáhá zbavit organismus uložených škodlivých látek a nahradit potřebné vitamíny a stopové prvky.
Herbalia +49-8921093975 info@natural-herbs.eu
Nyelválasztó
DEUTSCHE QUALITÄT ®
Herbalia Rost méregtelenítő
  info@natural-herbs.eu
  +49-8921093975
Natural Herbs Reference
0 kus
Herbalia

Zlepšila se mi kondice

„Jsem matkou pěti dětí, mám velmi pomalou látkovou výměnu, co mi v uplynulém desetiletí nadělalo mnoho problémů. Vyzkoušela jsem mnoho detoxikačních kůr a doufala jsem, že pomohou vyřešit můj problém, ale nikdy nepřinesly žádaný výsledek. Po čase mně omrzely zbytečné pokusy a rozhodla jsem se: najdu skutečné řešení na můj problém! Chtěla jsem se zbavit svých zdravotních problémů, nepříjemných pocitů a ani můj další cíl nebyl žádným tajemstvím, chtěla jsem se konečně zbavit kil navíc, které mě trápily již několik let. Tento program na internetu mnozí chválili, proto jsem si myslela, že při tolika kladných příspěvků je vyloučeno, aby se i u mě neosvědčil! Začala jsem s užíváním produktu a kolem 10. týdne jsem cítila, že se v mém organismu něco změnilo. Vždycky jsem měla problém s pitím tekutin, nyní již bez problémů vypiji denně šestkrát půl litru vody, což je pro mě už úplně přirozené. I látková výměna se mi podstatně zlepšila. Denně dva, někdy i třikrát navštívím toaletu, kromě tohoto mám pocit, že se mi zlepšila i kondice, mám více energie, kterou při pěti dětech potřebuji. Po dlouhé době jsem se znovu začala věnovat běhu! Jsem Vám nesmírně vděčná za tento fantastický doplněk výživy, který vyřešil všechny mé problémy!"

Alžběta Stančeková, Kozlov, 26. srpna


Účinkovat začal už šestý den

„Měl jsem různé zdravotní problémy, necítil jsem se dobře ve své kůži, proto jsem si myslel, že tento doplněk výživy stojí za pokus. Začal účinkovat už šestý den. Velmi mě překvapilo, co jsem viděl na záchodě. Od té doby se cítím mnohem lépe, v současnosti se velká část mých problémů vytratila. Na základě mých zkušeností si troufám prohlásit, že tento přípravek dělá s člověkem zázraky, a je nesmírně účinný! Patří Vám obrovské díky za tento zázračný přípravek, který mi pomohl v tom, abych znovu mohl žít svůj život bez příznaků onemocnění! Vyzkoušel jsem již mnohé doplňky výživy, ale nikdy jsem nezažil takový účinek. Směle ho doporučuji i těm, kteří si momentálně myslí, že nemají žádné problémy, protože pomocí tohoto přípravku budou ještě zdravější. Tím, které odradí cena, mohu říci jen tolik: naše zdraví nikdy není příliš drahé! Velmi rád se podělím o své vlastní zkušenosti i prostřednictvím e-mailu, kdokoli mě může vyhledat. Vynasnažím se odpovědět na všechny Vaše dotazy!"

Adam Neugebauer, Rajhrad, 14. Září


Nesuďte na základě toho, že se Vám jiné přípravky neosvědčily, i když jste měli velké očekávání! Vláknina Herbs se nedá srovnávat s jinými doplňky výživy, jelikož se jedná o celosvětově uznávaný, bezpečný a oceněný produkt! Produkt Herbs doporučují odborníci na celém světě a jejich účinnost potvrzují i reference mnoha spokojených uživatelů. Odstraní poruchy látkové výměny, pomáhá při trávicích potížích, proto se budete cítit mnohem lehčí, volnější a budete mít i více energie do života!


Zmizel mi i ekzém!

„O vláknině Herbs jsem se poprvé doslechla od mé kamarádky. Říkala mi o mnoha pozitivech, ale o její účinnosti jsem se chtěla sama přesvědčit. Rozhodla jsem se, že se na vlákninu podívám i na internetu. Zkušenosti zákazníků mě přesvědčily o tom, že tento přípravek se vyplatí vyzkoušet. Hned jsem si objednala dvouměsíční dávku a doslova hned první den jsem začala pociťovat, že se můj organismus čistí a cítím se lépe, než dosud. Jak plynul čas, všímala jsem si stále více změn. I pár jich vyjmenuji:
- Každé ráno jsem musela vykouřit jednu cigaretu a pít kávu kvůli tomu, abych mohla jít na toaletu. Dnes to už nepotřebuji, stačí mi vláknina Herbs!
- Už delší dobu mě netrápí nadýmání a můj metabolismus se zcela napravil.
- Trápil mě ekzém, se kterým jsem zbytečně chodila k dermatologovi, teď jsem se ho už konečně zbavila.
- Znovu jsem se začala hýbat, jsem energičtější.
- I postavu mám mnohem lepší, než předtím. Hodně jsem zhubla, mám ploché břicho, hýždě jsou foremnější díky cvičení a vláknině Herbs.
Právě jsem skončila dvouměsíční očistnou kůru, tuto metodu ještě určitě budu používat kvůli zachování svého zdraví. Vlákninu užívám i nadále, protože si během práce, nebo času stráveného s mojí rodinou, potřebuji to obrovské množství energie, které dostávám z této vlákniny dodat. Po tom všem mám jednoznačně velmi dobrou zkušenost s produktem, každému ho doporučuji. Během uplynulých let jsem vyzkoušela mnoho podobných přípravků, ale nikdy jsem nezažila takovou velkou změnu, jak během užívání vlákniny Herbs, za což jsem nesmírně vděčná! Tento přípravek opravdu funguje, mě naprosto přesvědčil a budu ho užívat i v budoucnosti."

Adéla Brzobohatá, Praha, 2. srpna


Způsob našeho života se změnil

„Před více než rokem jsem se začal spolu s manželkou zajímat o tento produkt, chtěli jsme se důkladně informovat na internetu. Byli jsme zvědaví na názor ostatních uživatelů, jelikož tyto příspěvky jsou nejautentičtější, není to žádná reklama. Neuvěřili jsme všemu, co jsme četli, ale jelikož reference byly vcelku pozitivní, tak jsme se rozhodli, že ho vyzkoušíme. Oba jsme museli souhlasit s tím, že v popisovaných názorech se nepřeháněli, každé slovo je pravdivé! Přípravek je velmi účinný a navíc i chuť má skvělou! Detoxikace byla nápadem mé ženy, já jsem jen přitakal. Musím se přiznat, že jsem s ní i souhlasil - jsme ve středním věku, a navíc náš dosavadní životní styl nebyl příkladem zdravého životního stylu. Stravovali jsme se nezdravě, trápila nás nadváha a v našem každodenním životě jsme prožívali hodně stresu. Nakonec manželka rozhodla, že vyzkoušíme vlákninu Herbs, získala informace ohledně zboží, informovala se o jeho efektu, který můžeme očekávat. Zkušenosti spokojených uživatelů ji nakonec přesvědčili, a proto jsme si hned na začátek objednali dvouměsíční dávku a ani na chvíli jsme necítili, že by to byly zbytečně vyhozené peníze! Přiznám se, že to, co jsem viděl na webové stránce, mě nejprve trochu vylekalo, ale později jsem se přesvědčil o pozitivním vlivu přípravku. Navzdory všemu, když nám kurýr doručil produkt, jsme se ho báli začít užívat kvůli odstrašujícím příspěvkům na fórech, ale nakonec jsme se přece jen odhodlali. Obsah toalety se i v našem případě podstatně změnil, díky tomu jsme se oba cítili mnohem lehčí, čistší a energičtější, proto se naše obavy brzy vytratily. Naše pozitivní pocity se daly vidět i zvenčí, už na pohled jsme vypadali zdravější, jakoby jsme omládli! Vláknina Herbs vyřešila problémy s naší váhou, oba jsme zhubli několik kilo, zač vděčíme i změně stravovacích návyků: necítili jsme potřebu konzumovat maso a také alkoholu jsme se vyhýbali. Alkohol i maso se nám zprotivily. Ještě i po dokončení dvouměsíční kůry jíme méně masa a to jen kuřecí, krůtí nebo rybí. Vůbec nepijeme alkohol, avšak pijeme o to více vody. Následkem tohoto nám zůstane i více financí! Na začátku jsem byl trochu skeptický, ale nakonec mě přípravek zcela přesvědčil. I když jsme kůru už dokončili, výsledek pociťujeme dodnes, nakolik se změnil celý náš životní styl, a to pozitivní! Žijeme mnohem zdravější, naučili jsme se co je dobré pro náš organismus. Jsem přesvědčen, že v kůře budeme pokračovat. Program si v budoucnu každý rok zopakujeme, přičemž samozřejmě budeme užívat tento přípravek, zůstaneme vašimi pravidelnými zákazníky. Děkujeme!"

Stanislav Novák, Kolín, 19. srpna


Tento přípravek doporučuji každému

„Tento přípravek nebyl mým prvním doplňkem výživy, se kterým jsem se setkala, proto jsem byla dost skeptická při čtení názorů na internetu. Přesto mě mnohé kladné příspěvky přesvědčili, abych ho vyzkoušela, vždyť ani s tímto přípravkem nemohu ztratit více, než s předchozími, které jsem vyzkoušela. Velmi mě překvapilo, když jsem po sobě v toaletní míse zanechala takové "věci", o kterých jsem četla. Kůra mi pomohla od několika let trvajících potíží žaludku, jako je nadýmání, plynatost, nepravidelná látková výměna, která mi dost znepříjemnila život a způsobila mnohé nepříjemné chvíle. Řešení na všechny obtíže přišlo velmi rychle, už za dva-tři dny po zahájení kůry, moje látková výměna se zlepšila, což způsobilo, že se i mé ostatní zdravotní potíže okamžitě vytratily. Pravidelně chodím na toaletu, činnost mých střev se nastartovala, od dětství jsem se necítila tak lehká. Ještě stále se mi nechce věřit, že tento přípravek tak snadno vyřešil mé problémy, s nimiž jsem bojovala dlouhá léta. Nemůžu vám dostatečně poděkovat za to, že můj život je znovu bez potíží a bolestí! Z vděčnosti každému, koho jen znám, jsem doporučila tento skvělý přípravek a doporučuji ho i nadále, vždyť já jsem živý příklad toho, že opravdu pomáhá vyřešit problémy. Rozhodla jsem se, že kůru si každý rok zopakuji, čím zůstanu déle zdravá!"

Zuzana Štěrbová, Kaly, 11. září


„Všechny mé potíže se ztratily od té doby, co užívám kůru Herbs. Cítím se mnohem lépe, zlepšila se i moje vitalita, dokonce jsem zhubla 4 kila.“

Kůru Herbs jsem před několika měsíci dostala darem od svého vnuka. Už dlouhá desetiletí jsem měla časté problémy s trávením. Zbytečně jsem dávala pozor na stravování, nepomáhalo ani hodně zeleniny a ovoce a hodně tekutin. Neustále mě trápila zácpa, bylo i časy, že jsem i několik dní nemohla jít na toaletu, z toho samozřejmě vznikly problémy se zlatou žilou. V minulosti jsem užívala velké množství projímadel, které mi nejprve pomáhali, ale po určitém čase už ne a mou střevní flóru zcela zničily. Všechny mé potíže se ztratily od té doby, co užívám kůru Herbs. Příroda mě volá i 2-3x denně a co je naprosto nejfantastičtější, potřebu provádím s lehkostí a bez námahy. V uplynulých několika měsících jsem ani jednou neměla zácpu, netrápili mě ani potíže se zlatou žilou a ani bolesti břicha. Cítím se mnohem lépe, zlepšila se i moje vitalita, dokonce jsem zhubla 4 kila. Odteď budu užívat pouze tento přípravek!

Marie Nývltová, Hodonín


“Kůra Herbs mi hodně pomohla: trávení se mi zlepšilo, nadýmání se vytratilo a i na tréninzích podávám lepší výkony, nezraním se tak rychle.“

Kůru mohu doporučit každému, kdo má sedavé zaměstnání. Zaměstnání, aktivní způsob života a pravidelné sportování vyžadují, aby můj organismus byl v co nejlepší formě, jinak bych nezvládal namáhavé tempo svého života. Proto jsem hledal takový přípravek, ve kterém se nachází všechno to, co potřebuji k mému aktivnímu životnímu stylu. Sedavé zaměstnání neprospívá mému trávení, zbytečně jsem pil dostatečné množství tekutin, i tak mi ztrpčovaly život bolesti břicha. Hledal jsem nějaké řešení, tehdy mi moji známí doporučovali kůru Herbs. Už první týden jsem se cítil mnohem lépe a od té doby si své dny neumím představit bez vlákninového prášku. Kůra Herbs mi velmi pomohla: trávení se mi zlepšilo, nadýmání se vytratilo, i na trénincích podávám lepší výkony, nezraním se tak rychle. Mohu ho doporučit každému, kdo vykonává sedavé zaměstnání!

Karel Prokop, České Budějovice


“Od začátku užívání kůry Herbs spím lépe, cítím se lehčí, jsem méně unavený, proto i lehčeji zvládám své každodenní povinnosti.“

Jako podnikatel žiju život plný stresu, vždy někam spěchám, proto se i nepravidelně stravuji. Přitom moje zdraví je pro mě velmi důležité. U mých dětí musím zůstat plný sil a elánu, proto čas od času provádím detoxikaci, posilňuje imunitní systém a i nahromadění vitamínů považuji za velmi důležité. Spánek mi kvůli neustálému stresu způsobuje problémy, proto jsem vyhledal svého lékaře, který mi doporučil kůru Herbs. Zná můj zrychlený způsob života, proto přesně věděl, co dokážu vtěsnat do svého každodenního života. Od zahájení kůry Herbs spím lépe, cítím se lehčí, jsem méně unavený, proto i snadněji zvládám své každodenní povinnosti. Přes den nemám čas a často ani místo není vhodné k tomu, abych užíval tabletky, vitamíny, nebo nějaké prášky. Herbs je jiná. Hned ráno před odchodem do práce, jedinou dávkou vyřídím všechno a přece celý den cítím pozitivní vliv přípravku.

Josef Bukáček, Brno


„Kůra Herbs mi velice pomáhá v tom, abych dokázal obstát v každodenním životě.“

Během své práce hodně cestuji po různých zemích a vzniklé problémy musím řešit ve čtyřech jazycích. Nemohu si dovolit, abych byl unavený, vždyť během dlouhých pracovních cest autem by to bylo životu nebezpečné. Právě proto dělám všechno proto, abych po fyzické i psychické stránce byl v co nejlepší formě. Velkou pozornost věnuji svému jídelníčku, pití dostatečného množství vody a sportu. Detoxikaci organismu považuji za velmi důležitou, neboť žiji pod neustálým stresem a velmi intenzivně. Již delší dobu užívám různé doplňky výživy. Potěšilo mě, když mi doporučovali kůru Herbs, s níž nejen detoxikuji svůj organismus, ale přijímám i potřebnou denní dávku vitamínů. Od té doby, co jsem začal užívat Herbalii, snadněji zvládám několikahodinové řízení auta, duševní výzvy, během spánku si lépe odpočnu a dokážu se snadněji zregenerovat. Kůra Herbs mi velice pomáhá v tom, abych dokázal obstát v každodenním životě.

Petr Novák, Kýžice


„Už nemusím dávat pozor na to, co a kdy sním. Obdivuhodný produkt!“

Už dlouhá léta mě trápí bolesti břicha. Lékaři nedokázali určit přesný důvod, který způsobuje tyto hrozné příznaky. Mají podezření, že se jedná o reflux, nebo o syndrom dráždivého střeva. Stávalo se, že jsem na toaletu šla pouze jednou za 2 - 3 dny a i tehdy s hroznými mukami. Pak jsem se rozhodla, že to musí skončit a když mi lékaři nedokážou pomoci, tak si vezmu svůj osud do vlastních rukou. Řešení jsem začala hledat na internetu, kde jsem narazila na kůru Herbs. Pomyslela jsem si, že nemám co ztratit, proto jsem kůru hned objednala. Už druhý den jsem cítila prospěšné účinky kůry. Od té doby co užívám tento přípravek, mám pravidelnou stolici 1-2krát denně a co je nejdůležitější, bez bolesti. Od té doby je vše v pořádku, můj organismus se vyčistil, moje tělo se osvobodilo od nesnesitelných toxinů a jsem plná energie. Už nemusím dávat pozor na to,co a kdy sním. Obdivuhodný produkt!

Monika Svatá, Cheb


„Skončilo mé časté nadýmání a pocit napínání v žaludku. Často jsem cítila nepříjemnou chuť v ústech, což za pár dní také zmizelo."

Třetí měsíc užívám kůru Herbs a zodpovědně mohu prohlásit, že jsem se již dlouhá léta necítila tak dobře. Mé trávení se normalizovalo, chodím každý den na záchod a nezůstaly už ani stopy po zácpě. Skončilo mé časté nadýmání a pocit napínání v žaludku. Často jsem cítila nepříjemnou chuť v ústech, což za pár dní také zmizelo. Jsem plná energie. Děkuji za tento vynikající přípravek!

Petra Hrabcová, Chrudim


„Jsem svižnější, plná energie, proto dokážu vykonávat svou práci snadněji a i s rodinou trávím čas aktivněji a s větší trpělivostí."

Vždy jsem žila aktivní, intenzivní život. Záleží mi na tom co jím, abych pila dostatečné množství vody a abych se pravidelně pohybovala. Můj organismus se mi odvděčí za péči. Snažím se sledovat signály mého těla a jednat na základě nich. Když jsem cítila, že moje tělo potřebuje detoxikační kůru, po konzultaci s lékařem jsem si vybrala kůru Herbs. Během prvních dvou týdnů jsem se cítila trochu unavená, ale po konzultaci s paní doktorkou, která mi řekla, že intenzivní detoxikace občas má tento vedlejší účinek. A opravdu, po dvou týdnech jsem se cítila mnohem lépe. Jsem svižnější, plná energie, proto dokážu vykonávat svou práci snadněji a i s rodinou trávím čas aktivněji a s větší trpělivostí.

Sylvie Šrámková, Zlín


„Kůra Herbs je prostě úžasná. Jsem plný energie, mnohem snadněji zvládám každodenní stres.“

Podnikám, jsem velmi zaneprázdněn, proto bych do svého života jen těžko vměstnal detoxikační kůry, které sestávají z několika přípravků. V minulosti jsem už měl nějaké pokusy o detoxikaci. Buď jsem přípravky zapomněl užít, nebo nebylo vhodné místo ani čas (z jednání přece nemohu odběhnout), nebo jsem některý komponent programu zapomněl doma. O tom ani nemluvím, že jsem nepociťoval žádné zlepšení zdravotního stavu. I když je pravda, že na vině můžu být i já, protože jsem nedodržoval doporučení. Cítil jsem však, že v zájmu svého zdraví musím najít nějaké řešení. Náročná práce člověka vyčerpá, o nepravidelném stravování ani nemluvím. Když mi manželka ukázala kůru Herbs, okamžitě vzbudila můj zájem, proto jsem si ji hned objednal. Herbs je prostě úžasná. Jsem plný energie, mnohem snadněji zvládám každodenní stres. Spím méně a přece nejsem unavený. Užívání je velmi jednoduché, ráno před odchodem do práce vypiji vlákninu a mám klid na celý den. Kůra Herbs byla jakoby vymyšlena pro mě.

Dalibor Janda, Opava


„Cítím se tak, jako kdyby mě vyměnili, stala se ze mě energická bomba.“

Během letní dovolené jsem vůbec nedával pozor na to co jím a piju, i doma jsem tak pokračoval. Za krátkou dobu jsem zjistil, že se necítím dobře ve své kůži. Hledal jsem řešení, neboť jsem ještě moc mladý na to, abych se celý den cítil unavený. Myslel jsem, že by mi očista střeva mohla pomoci. Hodně jsem četl o této problematice. Hned jsem natrefil na kůru Herbs a věděl, že přesně tento přípravek potřebuji. Od té doby, co užívám Herbalii, cítím se velmi dobře, jsem nabitý energií. Cítím se tak, jako kdyby mě vyměnili, stala se ze mě energická bomba. Zdraví je pro mě velmi důležité a já cítím zdravý. Dokonce i mí kolegové si všimli, že jsem jako vyměněný, což je vlastně také pravda. Vděčím za to Herbalii, proto jsem jí nesmírně vděčný.

Jan Nový, Tuchoměřice


„Kůru Herbs jsem objevila na internetu, zalíbila se mi proto, že jedna dávka obsahuje vše, co můj organismus potřebuje.“

Pro mě, matku malých dětí, není jednoduché získat zpět postavu, kterou jsem měla před těhotenstvím. Na cvičení při dětech nemám čas, tak se snažím držet dietu. Na sebe mi zůstane jen velmi málo času, proto se často stává, že místo pořádné stravy sním jen to, co děti nechali. Nechtěla jsem se příliš frustrovat kvůli své nadváze, ale myslela jsem si, že očistná kůra by mi pomohla v nastartování hubnutí a pak by mi snadněji šla i dieta. Kůru Herbs jsem objevila na internetu, zalíbila se mi hlavně proto, že jedna dávka obsahuje vše, co můj organismus potřebuje. Není potřeba každé ráno - oběd-večer užívat různé tabletky, na které bych i tak zapomněla. Kůru Herbs jsem nejprve užívala měsíc. Po několika týdnech jsem cítila, že na břiše mám volnější kalhoty. Jsem nesmírně šťastná, protože jsem si prvořadý cíl splnila. S dietou a cvičením můžu začít později, když budu mít na sebe více času.

Zuzana Kubátová, Hradčany


„Na kůru Herbs, která slibovala víc, než ostatní vlákniny - detoxikaci, nahrazení vitamínů a prebiotik - jsem natrefil na internetu.“

Jsem kuchař amatér, rád připravuji chutná jídla a také rád sním to, co uvařím. Bohužel i výsledek se dostavil. Moje váha rapidně stoupala a ukázalo se, že i hladinu krevního cukru mám vysokou. Už musím dávat pozor na to, co sním. Lékaři mi vedle užívání léků doporučovali jíst stravu bohatou na vlákninu. Když už musím jíst k masovým jídlům vlákninu, tak jsem si pomyslel, že v zájmu mého zdraví si pomůžu s nějakým vlákninovým přípravkem. Na kůru Herbs, která slibovala víc, než ostatní vlákniny - detoxikaci, nahrazení vitamínů a prebiotik - jsem natrefil na internetu. S trávením jsem nikdy neměl problémy, ale kvůli problémům s klouby a pokožkou bylo absolvování detoxikační kůry organismu potřebné, proto jsem se rozhodl vyzkoušet kůru Herbs. Nejvýraznější efekt byl, že se výkyvy hladiny krevního cukru ustálily a konečně se můj krevní cukr nastavil na normální hodnotu. Samozřejmě, léky užívám dál, ale díky kůře Herbs se můj stav stabilizoval.

Lukáš Brabec, Děčín


„Díky za tento perfektní produkt! Opravdu funguje!“

Vážená Herbs! Váš přípravek jsem objednala přesto, že jsem byla dost skeptická, protože na trhu je mnoho podobných výrobků. Byla jsem velmi překvapená, když jsem už na 3. den pozorovala změny na sobě. Musím říct, že kůra je opravdu účinná (podtrženo dvakrát)!!! Velmi dlouho jsem čekala na to, aby se moje stolice konečně upravila a abych nejen seděla na záchodě a doufala, že se něco stane. Produkt splnil to, co sliboval. Zácpa se vytratila a ještě i večer jsem plná energie. Před kůrou jsem vypila minimálně 2-3 kávy denně. Dnes kávu piju jen pro její chuť a už ji nepotřebuji k tomu, abych měla energii. Ještě jednou vám chci poděkovat za tento úžasný produkt! Doporučila jsem ho i svým známým, které také trápí zácpa. Díky za tento perfektní produkt! Opravdu funguje! Přeji Vám hodně úspěchu, ještě se určitě "setkáme"!

Kateřina Stehnová, Kuřim


„Moje trávení je naprosto v pořádku, mohu sníst cokoliv, žaludek mě nebolí. Kůru Herbs mohu jen chválit.“

Na kůru Herbs jsem natrefil náhodou, když jsem něco hledal na internetu. Neměl jsem žádné vážnější potíže, pouze jsem pociťoval únavu, často mě bolela hlava a po snědení některých jídel mě bolel žaludek. Myslel jsem si, že kůra stojí za vyzkoušení, protože absolvováním kůry mohu předejít vážnějším problémům. Když jsem přípravek začal užívat, měl jsem trochu strach z toho, jaké účinky bude mít na můj organismus. Naštěstí jsem žádné nepříjemnosti nezažil, dokonce mi vláknina mimořádně chutnala. Odkdy užívám kůru Herbs: piji více tekutin, celkově jím méně a přece nejsem stále hladový. Mé trávení je naprosto v pořádku, mohu sníst cokoliv, žaludek mě nebolí. Mám velkou radost, že jsem objevil kůru Herbs, kterou mohu jen chválit a doporučit každému, ještě i těm, které zatím netrápí nějaké vážnější potíže.

Jan Jirsa, Nové Město nad Metují

Natural Herbs
Herbs program německé kvality, 100% přírodní, vhodný i pro vegetariány.
Herbs Program

Skladem! Dodání do 48 hodin od zadání objednávky!

GMO mentes összetevők Természetes összetevők Herbs Program

3 balení
1988 Kč/balení
pro 1 osobu na 3 měsíce
úspory: 1.410 Kč
Objednat
2 balení
2258 Kč/balení
pro 1 osobu na 2 měsíce
úspory: 400 Kč
Objednat
1 balení
2458 Kč/balení
pro 1 osobu na 1 měsíc
Objednat
OBJEDNÁVEJTE SE ZÁRUKOU! Připojte se i Vy k více než tisícům našich zákazníků, kteří si již tento produkt objednali. Natural Herbs je exkluzivním produktem německé firmy DrNatura. Made in Germany.